K2 TORNADO PLUS 1 KG

23,00 zł
Brutto
Ilość

K2 Tornado to niskopienny, proszek zapachowy do prania tapicerki samochodowej, meblowej, wykładzin tekstylnych i dywanów. Skoncentrowany, wyjątkowo wydajny i bardzo ekonomiczny. Stworzony do stosowania z piorącymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi, z którymi zapewnia najlepszy efekt czyszczenia.

Unikalna formuła oparta na substancjach aktywnych doskonale sprawdza się w usuwaniu zanieczyszczeń powierzchniowych oraz ekstrakcji brudu z głębi tkanin. Bez problemu usuwa tłuste i mocno zaschnięte, stare plamy. Nie niszczy materiału, nie powoduje blaknięcia kolorów, nie pozostawia białych śladów i nalotów, nawet na czarnych tkaninach.

Nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów tapicerek: materiałowych, welurowych, z alcantary. Może być używany do mycia plastików i podsufitek.


Likwiduje nieprzyjemny zapach. Posiada przyjemny, delikatnie cytrynowy aromat.

Wydajny - 1 kg proszku wystarcza na wypranie 100 m2 średnio zabrudzonej powierzchni.

Proszek do prania dywanów i tapicerki K2 Tornado Plus doskonale nadaje się do regularnego stosowania w studiach detailingowych, firmach transportowych, przedsiębiorstwach prowadzących działalność opartą o profesjonalne czyszczenie i sprzątanie elementów tapicerowanych oraz

M886
12 Przedmioty
Kod produktu
M886
Opis pod nazwą produktu
Proszek do prania tapicerki

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło