K2 TORNADO 12 KG

165,00 zł
Brutto
Ilość

K2 Tornado to niskopienny, bezzapachowy proszek do prania tapicerki samochodowej, meblowej, wykładzin tekstylnych i dywanów. Skoncentrowany, wyjątkowo wydajny i bardzo ekonomiczny. Stworzony do stosowania z piorącymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi, z którymi zapewnia najlepszy efekt czyszczenia.

Unikalna formuła oparta na substancjach aktywnych doskonale sprawdza się w usuwaniu zanieczyszczeń powierzchniowych oraz ekstrakcji brudu z głębi tkanin. Bez problemu usuwa tłuste i mocno zaschnięte, stare plamy. Nie niszczy materiału, nie powoduje blaknięcia kolorów, nie pozostawia białych śladów i nalotów, nawet na czarnych tkaninach.

Nadaje się do czyszczenia wszystkich rodzajów tapicerek: materiałowych, welurowych, z alcantary. Może być używany do mycia plastików i podsufitek.


Wydajny - 1 kg proszku wystarcza na wypranie 100 m2 średnio zabrudzonej powierzchni.

Proszek do prania dywanów i tapicerki K2 Tornado doskonale nadaje się do regularnego stosowania w studiach detailingowych, firmach transportowych, przedsiębiorstwach prowadzących działalność opartą o profesjonalne czyszczenie i sprzątanie elementów tapicerowanych oraz do użycia przez właścicieli aut osobowych.

M285
6 Przedmioty
Kod produktu
M285
Opis pod nazwą produktu
Proszek do prania tapicerki i dywanów

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło