*EPIFANES SZPACHLA EPOKSYDOWA DO NAPRAW ŁODZI 0.75L

icon
198,00 zł
Brutto

Epifanes Epoxy Filler 1500.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Szczególnie wytrzymała, lekka, odporna na wodę i chemikalia, bezwonna, dwuskładnikowa szpachla na bazie żywicy epoksydowej, która nie kurczy się po stwardnieniu. Nadaje się do stosowania nad i pod linią wodną na laminaty, drewno, jak również stal i aluminium.

EPIFANES Epoxy Filler 1500 nadaje się do pokrywania w jednym procesie roboczym powierzchni pionowych do 2 cm grubości warstwy, zaś przy powierzchniach poziomych nie ma żadnych ograniczeń. Przed obróbką należy składnik B wymieszać, dodać do składnika A, który uprzednio również należy wymieszać, a następnie  oba składniki wymieszać razem do uzyskania jednolitego koloru.

Proporcje objętościowo 2 :1 (wagowo 80 części komp. A 50 części komp. B) Po całkowitym stwardnieniu szpachli, nadaje się ona po uprzednim wyszlifowaniu i odtłuszczeniu do pokrycia jedno oraz dwuskładnikowymi farbami gruntującymi. Najniższa temperatura przygotowania wynosi ok. 10°C, a dopuszczalny czas użytkowania po wymieszaniu ok. 30  do 60 minut w zależności od temperatury

  • Czas schnięcia: 24 godz. przy 18°C

Pojemność [l]:0,75

Waga [kg]:1,20

Liczba sztuk w komplecie:1

EPIFANES
EPSP-001/0750
2 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło