*FARBA PODKŁADOWA ANYKOROZYJNA

icon
110,00 zł
Brutto

OLIVA EPIRUST ALU STEEL PRIMER 2002 - dwuskładnikowa podkładowa farba epoksydowa na stal i aluminium.

POJEMNOŚĆ
KOLOR
Ilość

Oliva Alu Steel Primer to uniwersalny podkład epoksydowy dość podobny do Bosmana 77, różni go od Bosmana mniejsza siła krycia i lepsza przyczepność do różnych, także trudnych do pomalowania podłoży.

W związku z tym doskonale nadaje się do ręcznego malowania gorzej przygotowanych powierzchni stalowych (ale nie może być ognisk rdzy), stali ocynkowanej, aluminium i innych metali kolorowych.

Tworzy powłokę wytrzymała mechanicznie, odporną na działanie wody, wody morskiej, roztworów zasad i soli, benzyn, oleju napędowego i silnikowego oraz niektórych rozpuszczalników organicznych. Charakteryzuje się szybkim utwardzaniem również w temperaturach ujemnych. Jednym słowem dokonała farba do zadań specjalnych, jeżeli „to je amelinium i tego nie pomalujesz” to podkładem Oliva Alu Steel Primer jednak pomalujesz :)

PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Powinna być sucha, pozbawiona tłuszczu, kurzu i soli. Farba może być nakładana na wilgotne i gorzej przygotowane podłoża.

APLIKACJA

Natrysk powietrzny, bezpowietrzny, pędzel, wałek. Na powierzchnie wilgotne i skorodowane zalecane jest nałożenie pierwszej warstwy pędzlem.

ROZCIEŃCZANIE DO MALOWANIA

Rozcieńczanie nie jest wymagane. W razie konieczności (zgęstnienie wyrobu) 3-5%

Czas schnięcia do następnej warstwy: 50 min. przy 20°C

Czas do pełnego utwardzenia: 38 godz. przy 20°C

Wydajność z 1 litra w m2: 12 m2

Pojemność opakowania: 0,74 L

Rozcieńczalnik: OLIVA 564

 

 

Pojemność [l]:0,98

Waga [kg]:1,27

Liczba sztuk w komplecie:1

OLIVA
11240385
6 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło