*SIKA 215 PRIMER DO GRUNTOWANIA TWORZYW SZTUCZNYCH

icon
170,00 zł
Brutto

Sika® Primer-215 został specjalnie opracowany jako preparat przygotowujący powierzchnie przed aplikacją jednoskładnikowych poliuretanów Sika.  

Ilość

Sika® Primer-215 jest rozpuszczalnikowym, przezroczystym lub lekko żółtym podkładem, który w reakcji z wilgocią tworzy cienką powłokę. Powłoka ta pełni rolę łącznika pomiędzy podłożami i klejami. Sika® Primer-215 stosuje się do poprawy przyczepności do drewna i tworzyw takich jak GRP, żywice epoksydowe, PVC i ABS. Posiada podobne właściwości jak Primer 290 DC.

Czas schnięcia od 30min. do 24godz..

METODA APLIKACJI

Powierzchnie muszą być czyste, suche, wolne od smaru, oleju, kurzu i zanieczyszczeń.

Przyczepność podkładu do powierzchni można zwiększyć poprzez dodatkowe operacje takie jak matowienie, odtłuszczanie oraz aktywowanie. 

Aplikacja

Nałożyć cienką ale całkowicie kryjącą warstwę Sika® Primer-215 za pomocą pędzla, filcu lub aplikatora gąbkowego.Idealna temperatura aplikacji oraz podłoża zawiera się w przedziale pomiędzy 15°C a 25°C. Sika® Primer-215 powinien być nakładany tylko jedną warstwą. Należy zadbać o to , aby ta pojedyncza warstwa zapewniła odpowiednie, szczelne pokrycie. Zużycie oraz metoda aplikacji zależy od specyfiki poszczególnych podłoży. Natychmiast po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć pojemnik.

Pojemność [l]:0,250

Waga [kg]:0,3

Liczba sztuk w komplecie:1

SIKAFLEX
SKPR-215/0250
4 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło