*SIKA 209 N PRIMER DO GRUNTOWANIA SZKŁA 0.25ML

icon
220,00 zł
Brutto

Barwiony, rozpuszczalnikowy podkład do farb i tworzyw sztucznych.

Ilość

Sika® Primer-209 N jest rozpuszczalnikowym, czarnym podkładem, który w reakcji z wilgocią z powietrza tworzy cienką powłokę. Powłoka ta pełni rolę łącznika pomiędzy podłożami i klejami. Sika® Primer-209 N został specjalnie opracowany do przygotowania powierzchni przed aplikacją jednokomponentowych klejów poliuretanowych Sika. Ten podkład może zapewnić doskonałą przyczepność na niektórych podłożach tworzyw sztucznych bez wcześniejszego aktywowania powierzchni.  

Zastosowanie

Sika® Primer-209 N służy do poprawy przyczepności do wielu tworzyw sztucznych, powierzchni malowanych (poliwęglanu, pleksi). i farb, takich jak ABS, PMMA, PC i akryle, lakiery alkidowe / melaminowe.

METODA APLIKACJI

Powierzchnie muszą być czyste, suche, wolne od smaru, oleju, kurzu i zanieczyszczeń.

Przyczepność do podłoży można poprawić przez dodanie lub kombinację takich procesów przygotowania powierzchni jak matowanie, czyszczenie i aktywacja przed nałożeniem podkładu.

Aplikacja

Wstrząsać energicznie pojemnikiem z Sika® Primer-209 N aż kuleczki mieszające będą swobodnie grzechotać. Kontynuować wstrząsanie jeszcze przez minutę a następnie nakładać w cienkiej ale kryjącej warstwie za pomocą pędzla lub aplikatora z filcu lub pianki.Idealna temperatura aplikacji oraz podłoża zawiera się w przedziale pomiędzy 15 °C a 25 °C.Sika® Primer-209 N musi być nakładany tylko jedną warstwą. Należy zadbać o to, aby ta jedna warstwa zapewniła odpowiednie, szczelne pokrycie. Zużycie i metoda aplikacji zależy od specyfiki podłoży. Natychmiast po każdym użyciu należy szczelnie zamknąć pojemnik.

Czas schnięcia 30min. do 24godz.

Pojemność [l]:0,25

Liczba sztuk w komplecie:1

SIKAFLEX
SKPR-209/0250
9 Przedmioty

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło